Joomla 2.5

twilight2.jpg3.jpgtwilight1.jpg

Korupcijos prevencijos programa

Programos misija – šalinti prielaidas Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšų neteisėtam, nepagrįstam panaudojimui bei korupcijai Šalčininkų ligoninėje atsirasti ir plisti, kontroliuoti ir siekti, kad visos lėšos, skiriamos sveikatos apsaugai, būtų panaudojamos kokybiškoms sveikatos priežiūros paslaugoms, pacientų teisėms ir laisvėms užtikrinti.

 

Gerbiamieji pacientai,
VšĮ Šalčininkų ligoninė palaiko LR sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyvą korupcijos prevencijos sveikatos sistemos srityje ir pasisako prieš neteisėtus mokėjimus medicinos darbuotojams. Ligoninės darbuotojai žino, kad teisinę atsakomybę užtraukia ne tik neteisėto atlygio paėmimas, tačiau ir jo davimas. Raginame neoficialiais mokėjimais nežeminti nei savo, nei medicinos darbuotojų orumo, o susidūrus su korupcijos apraiškomis, informuoti tel.838051388 arba
el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
Primename, kad geriausia padėka medikui - Jūsų šypsena ir geras žodis.
 
Pagarbiai,
VšĮ Šalčininkų rajono savivaldybęs ligoninės direktorius
Zbignev Semenovič
 
2012 VšĮ Šalčininkų rajono savivaldybės ligoninė