Joomla 2.5

twilight1.jpgtwilight2.jpg3.jpg

Kokia tvarka pacientai hospitalizuojami į palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių?

Kokia tvarka pacientai hospitalizuojami į palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių?

Į VšĮ Šalčininkų ligoninės palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių hospitalizuojami ligoniai, kai nustatyta galutinė diagnozė ir nereikalingas papildomas ištyrimas, kai aukštesnio lygio specializuotas stacionarinis ar reabilitacinis gydymas netikslingas. Registracija gali vykti telefonu 838051434 arba artimiesiems (ligoniui) atvykus į ligoninę ir pateikus gydytojo siuntimą hospitalizacijai. Taip pat galima prisiregistruoti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., nurodant paciento pavardę, vardą, amžių, diagnozę ir ligos kodą, adresą ir kontaktinį telefoną.

Į ligoninę hospitalizuojami Šalčininkų rajono gyventojai, kurie yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu ir yra prisirašę vienoje iš ambulatorines paslaugas teikiančių rajono įstaigų.

Jei hospitalizavimo parodymai tinkami ir yra laisvų vietų ligoninėje, ligonis guldomas tą pačią dieną ar paskiriama hospitalizacija sekančią dieną.

Jei ligoninėje tuo metu laisvų vietų nėra (užimtos visos lovos, nėra vietų vyrų ar moterų palatose, įstaiga viršijusi sulygtų su TLK planinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų kiekį), kreipimosi dėl hospitalizavimo dieną ligonis registruojmas atidėtos hospitalizacijos žurnale.

Užregistruoti atidėtai hospitalizacijai ligoniai, guldomi į ligoninę iš eilės pagal registracijos datą. Ligonį ar jo atstovą apie konkrečią hospitalizavimo datą informuoja ligoninės priemimo ir skubiosios pagalbos skyriaus vedėjas arba pacientą siunčiantis gydytojas. Ligonis turi atvykti į ligoninę paskirtu laiku. Atsisakius atvykti paskirtą hospitalizavimo dieną, ligonis išbraukiamas iš atidėto hospitalizavimo eilės. Dėl atsisakiusio paciento vėlesnio hospitalizavimo reikalingumo sprendžia pacientą gydantis gydytojas.

2012 VšĮ Šalčininkų rajono savivaldybės ligoninė