Joomla 2.5

twilight1.jpgtwilight2.jpg3.jpg

Klinikinės diagnostikos laboratorija

Laboratorijos vedėja – medicinos biologė: Zina Amelevič

Klinikinė  diagnostikos laboratorija aptarnauja Šalčininkų RSL 123 lovų ir konsultacinį diagnostikos skyrių – 55824 apsilankymai per metus (2011 m. ataskaita).

Klinikinė diagnostikos laboratorija yra stacionaro patalpose pirmame aukšte. Laboratorijoje yra šie poskyriai:

  1. Biochemijos
  2. Bendrųjų klinikinių
  3. Hematologijos
  4. Imunologijos

2010 m. lapkričio  29 d. laboratorija  atestuota, (licencijos Nr.1607) įvertinta laboratorijos veikla ir leista atlikti šiuos tyrimus:

                                                                                                                                  Mūsų ligoninė sudariusi sutartį su UAB „Endemik“ diagnostika. Prireikus kiekvieną trečiadienį tyrimai siūnčiami  į „Endemik“ laboratoriją.

Nuo 2005 m. mūsų laboratorija dalyvauja išorinės – tarptautinės kokybės kontrolės programoje „RIQAS“ (Jungtinė Karalystė) ir Labquality (Suomija) Sertifikatai pridedami.

 

 1.1  1.2                  1.3

 

Laboratorija – vieningas  kolektyvas, kuriame dirba aukštąjį ir specialųjį medicininį išsilavinimą turintys darbuotojai.

Laboratorijos personalą sudaro 5 klinikos laborantai, medicinos biologas, laboratorijos vedėja.

Laboratorijai vadovauja laboratorijos vedėja. Laboratorijos darbas organizuojamas vadovaujantis ligoninės darbo tvarkos taisyklėmis, Lietuvos Respublikos įstatymų ir jo įstatyminių normų, teisės aktų reikalavimais, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, ligoninės direktoriaus įsakymais ir nurodymais, laboratorijos darbo reglamentu.

Laboratorija aprūpinta modernia, šiuolaikine aparatūra ir technika.

Laboratorija dirba darbo dienomis 8.00 – 17.00 val. Budintis klinikos laborantas dirba visą parą, išeiginėmis bei švenčių dienomis.

Ambulatoriniai ligoniai priimami darbo dienomis nuo 8.00 – 11.00 val.

Laboratorijos darbuotojų šūkis:  "už kokybę atsako ne vienas žmogus, ne vienas skyrius, už kokybę atsako visi ir kiekvienas".

2012 VšĮ Šalčininkų rajono savivaldybės ligoninė